Hakkımızda

Firmamız KONYA’ nın AKŞEHİR ilçesine bağlı DOĞRUGÖZ kasabasında  çapraz hasır (boyra), telli hasır ve yer hasırı üretimi ile 30 yılı aşkın bir süredir Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu’nun bir çok bölgesinde gerek toptan gerekse perakende olarak  faaliyetlerini sürdürmektedir.

ergül hasır kamış, logo, akşehir, antalya, hasır ve kamış

Hasır Dekorasyonu ile ilgili istenilen ham maddeleri temin ederek hasır kamış sektörüne yenilikler katmış, geniş müşteri kitlesine ve memnuniyetine ulaşan firmamız, siz saygı değer müşterilerimize daima kaliteli ve ciddi iş anlayışı sunarak bu sektörde yoluna devam etmektedir.

Müşterilerimizle kurduğumuz sürekli iletişim sayesinde ihtiyaçlarına uygun ve zamanında cevap verebilmek bizleri gururlandırmaktadır.

 

 

Misyonumuz

Yılların Verdiği Birikim…

Amacımız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde hazırlayıp, beğeninize sunmak ve memnuniyetinizi yüzlerinizde görebilme gayretidir… Yaptığımız iş ağırlıklı olarak el işçiliği gerektirdiğinden, titiz çalışmak ve sizleri ürünlerimiz ve uygun fiyat politikamızla her iki açıdanda memnun etmek temel amaçlarımızdandır. Yaptığımız işlerde ve çalışmalarımızdaki iyi yönde olan geri bildirimlerin olması ve bu istikrarı sürekli sağlamakta biz, firmamızın bir diğer misyonudur.


 

 

Sizde Dekorasyon ve Sanatın Buluşmasını İster misiniz ?

Ergül; Hasır Ürünleri, Kamış Ürünleri, Plaj Şemşiyeleri, Şark Köşeleri, Hasır Yastık &Minder, Oturma Grupları, Minyatür At Arabaları ve Dekoratif Ürünlerimize Sahip Olmak İçin ... İletişime Geçin !

WhatsApp chat